Menu

III Nocny Bieg Jasia i Małgosi w Ciechocinku

Termin:
10-11-2022, godzina: 19:00
Kategoria:Sport
Koszt uczestnictwa:15 zł
Miejsce wydarzenia:Start przy Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym
Dokładny adres:Park Zdrojowy w Ciechocinku
WWW:https://forms.gle/DGdVLiMFnyfegfpn7
Organizator:Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku
Telefon:665143941
E-mail:manager.osir@ciechocinek.pl
Opis:

Zapraszamy na trzecią edycję Biegu Jasia i Małgosi w Ciechocinku!
Już 10 listopada o godzinie 19:00 startujemy spod Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym.

Zapisz się już dziś poprzez formularz google: https://forms.gle/DGdVLiMFnyfegfpn7

Dystans do pokonania: 5 km! 
Podczas Biegu miejsce będzie miał konkurs na najlepsze przebranie - koniecznie pomyśl o przebraniu i przyjdź bawić się z nami podczas Biegu Jasia i Małgosi.
Dla każdego pamiątkowy medal oraz pyszna grochówka! 

Wydarzenie: https://fb.me/e/2UvIdcjaB

Dokumenty do pobrania: 

Zgoda Rodzica
Regulamin



Lista startowa:
 

1.Malinowski Maciej

2.Grzegorz Paliński

3.Kłos Cezary

4.Urbański Paweł

5.Retecki Krzysztof

6.Andrzej Lenkiewicz

7.Wesołowski Radosław

8.Widzisz Krzysztof

9.Olga Staniszewska Widzisz

10.Szadłowski Dariusz

11.Rochowicz Dariusz

12. Zawadzki Krzysztof

13. Sztolcman Piotr

14. Piotr Dembiński

15. Migdalski Piotr

16. Jasiński Sylwester

17. Mateusz Kubański

18. Rybczyński Michał

19. Agnieszka Pypkowska

20. Winiarek Piotra

21. Salwa Justyna

22. Morawska Katarzyna

23. KOKOWICZ ARKADIUSZ

24. KOKOWICZ NATALIA

25. Plata Agnieszka

26. Fuminkowski Arkadiusz

27. Tomasz Wróblewski

28. Grabowska Beata

29. Monika Sroka

30. Witczak Ola

31. Witczak Marcin

32. Pawłowski Marcin

33. Pawłowski Miłosz

34. Magdalena Matczak

35. Grudziński Zbigniew

36. Arseniuk Anna

37. Wilmański Dariusz

38. Podbielska Alina

39. Piwoński Robert

40. Paczkowski Przemysław

41. Liniewski Łukasz

42. Stankiewicz Ilona

43. Dobrowolski Stanisław

44. Męczyński Maksymilian

45. Marta Gwizdalska

46. Ewa Dejnecka

47. Michalak Jarosław

48. Gdańska Aneta

49. Szuflewska Karolina

50. Emilia Snopkowska

51. Radzikowska Ewa

52. Tymon Mińkowski

53. DROGOWSKI Marcin

54. DROGOWSKI Adam

55. Sylwia Osielska

56. Dejnecka Ewa

57. Walterski Sławomir

58. Matusiak Adrian

59. Andrzejewska Martyna

60. Andrzejewska Emilia

61. Kuźba Karolina

62. Kulpa Janusz

63.Żabiński Radosław

64. Majchrzak Kasia

65. Majchrzak Łukasz

66. Dobrzańska Marta

67. Marcin Dobrzanski

68. Zieliński Szczepan

69. Smardzewski Piotr

70. Zaremba Beata

71. Wioletta Kołowrocka

72. Beauvale Monika

73. Bogumiła Mroczkowska

74. Wesołowska Katarzyna

75. Marianna Migdalska

76. Kuberski Mateusz

77. Zielińska Iwona

78. Bujalski Jan

79. Bujalska Krystyna

80. Olszewska Ewa

81. Olszewski Rafał

82. Alex Grudziński

83. Gęsiarz Monika

84. Brochocki Paweł

85. Cukierska Anna

86. Sikorska Magda

87. Groncikowski Jakub

88. Jablonski Jaroslaw

89. Szudzik Edyta

90. Beata Przekwas

91. Aleksandra Popławska

92. Murawski Marek

93. Męczyński Olgierd

94. Matuszak Antonina

95. Sikorski Sebastian

96. Pilczyński Kacper

97. Ewelina Zygan

98. Latopolski Tomasz

99. Groncikowski Tomasz

100. Magdalena Chałupczak

101. Kamińska Alicja

102.Rumianowska Anna

103. Żebrowski Radosław

104. Żebrowska Martyna

105. Jarosław Gierszewski

106. Gola Grzegorz

107. Tkaczuk Jolanta

108. Dłoniak Edmund

109. Ogrodowski Piotr

110. Waszak Sebastian

111. Auguściński Marcin

112. Patryk Gut

113. Maziarz Joanna

114. Bober Joanna

115. Aleksandra Popławska

116. Zajączkowski Marcin

117. Zajączkowski Jan

118. Jastrzębska Joanna

119. Kołodziejczak Zuzanna

120. Wit Ziętek

121. Smardzewski Piotr

122. Roszak Zbigniew

123. Krzyżanowska Joanna

124. Dawid Zych

125. Nowak Beata

126. Nowak Bartosz

127. Nowak Maria

128. Nowak Sebastian

129. Żbikowski Rafał

130. Zawora Wiesław

 

Lista rezerwowa:

131. Bartosz Kulwikowski

132. Michał Lippoman

133. Piotr Sztolcman

134. Kacper Serocki

135. Dębski Andrzej

136. Masłowski Kacper

137. Kejna Tomasz

138. Stawarska Elżbieta

139. Samerek Dariusz

140. Kejna Marcin

141. Majchrzak Aura

142. Brzeźnicki Andrzej

III Nocny Bieg Jasia i Małgosi w Ciechocinku

Zobacz także:

28-01-2023 do 12-02-2023
Ciechocinek
11-02-2023
Hala Pneumatyczna/Orlik
11-02-2023
Hala Sportowa OSiR
16-02-2023
Hala Sportowa OSiR
18-02-2023
Hala Pneumatyczna/Orlik

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

luty 2023
pnwtśrczptsond
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele