Menu
23-05-2010

I Wiosenny Ogólnopolski Turniej piłki siatkowej kadetek.

W dniach 22-23.05.20010 r w hali sportowej OSiR-u przy ul. Lipnowskiej 11 c toczyły się rozgrywki dziewcząt roczników 1993 i mł. W turnieju wzięło udział siedem zespołów: Morena Miastko I, Morena Miastko II, Czarni Słupsk, Junak Włocławek, Sokół Mogilno oraz Jedynka Ciechocinek I i Jedynka Ciechocinek II. W wyniku dwudniowej rywalizacji zwycięzcą turnieju został zespół Morena Miastko I. Na trzecim miejscu uplasował się pierwszy zespól ciechocińskiej Jedynki. Finałowe pojedynki turnieju obserwował Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz, który wręczył najlepszym zespołom i zawodniczkom puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

7. Morena Miastko II

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Alicja Grzesiuk (Morena Miastko I), najlepszą rozgrywającą była Kamila Adamiec (Morena Miastko I), najlepszą atakującą Kinga Szambelan (Sokół Mogilno) oraz najlepszą zawodniczką w obronie Ada Stężewska (Jedynka Ciechocinek I). Organizatorami turnieju byli: UKS ?Jedynka? Ciechocinek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku i Urząd Miejski w Ciechocinku.