Menu
02-06-2011

V Memoriał Pływacki dla dzieci i młodzieży im Zdzisława Komosińskiego

fotogaleria

2 czerwca na basenie 22 WSzUR w Ciechocinku odbył się V Memoriał Pływacki dla dzieci i młodzieży im. Zdzisława Komosińskiego - legendarnego trenera wielu pokoleń ciechocińskich pływaków. W zawodach wzięło udział ponad 100 najmłodszych adeptów pływania, które uczestniczą w zajęciach pływania realizowanych przez miasto Ciechocinek od ponad 6 lat. Organizatorami zawodów byli UKS Kurort Ciechocinek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku i 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny w Ciechocinku.
Zawody odbyły się w wielu kategoriach wiekowych i różnych stylach pływackich.
Zwycięzcami wyścigów memoriałowych na 80 m stylem zmiennym zostali Julia Dziarska wśród dziewcząt i Mateusz Szczerbetka w kategorii chłopców.
Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi statuetkami i medalami, a wszyscy uczestnicy otrzymali sprzęt pływacki, który wręczyli Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz i Dyrektor OSiR Tomasz Górecki. Fundatorem nagród był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.
Wyniki:
I.   80 m stylem zmiennym dziewcząt - kategoria open:
1. Julia Dziarska                           -           1.01,00
2. Patrycja Kowalewska              -           1.04,00
3. Joanna Litwin                          -           1.06,86
4. Aleksandra Drzewiecka           -           1.09,21
5. Laura Urbanowicz                   -           1.13,40
6. Oliwia Dziarska                       -           1.14,39
7. Agata Miś                                -           1.26,97           
8. Julia Klamecka                         -           1.28,27
    80 m stylem zmiennym chłopców - kategoria open:
1. Mateusz Szczerbetka               -           0.57,26
2. Jan Klamecki                           -           0.58,20
3. Łukasz Szczerbetka                 -           1.13,42
4. Michał Kulpa                           -           1.13,52
5. Mateusz Kowalewski              -           1.14,20
6. Michał Maćkowiak                  -           1.15,83
7. Hubert Zaporski                       -           1.16,37
8. Dastyn Hołtyn                         -           1.26,24
II.         20 m z deską – kategoria 5,6 lat (2006, 2005):
1. Oliwia Nowak                         -           0.46,18
2. Bruno Wituski                         -           0.46,67
3. Kasia Domanowska                 -           0.53,70
4. Małgosia Mąkowska                -           0.54,86
5. Jaś Sobczak                              -           1.25,40
IIIA.   20 m z deską dziewcząt – kategoria 7,8 lat (2004,2003):
1. Weronika Lewandowska         -           0.35,52
2. Zuzanna Krauze                       -           0.39,52
3. Martyna Łaszczyk                   -           0.44,10
4. Oliwia Mariańska                     -           0.56,73
IIIB.   20 m z deską chłopców – kategoria 7,8 lat (2004,2003):
1. Kamil Broda                            -           0.34,02
2. Marcin Mariański                     -           0.35,80
3. Szymon Iwiński                       -           0.37,24
4. Filip Matusiak                          -           0.40,02
5. Igor Stroksztejn                       -           0.43,96
6. Marcin Lewandowski              -           0.45,07
7. Jakub Kraszewski                    -           0.45,29
8. Krzysztof Dębski                     -           0.46,90
9. Mateusz Dębski                       -           0.49,50
10. Igo Dziedziczak                     -           1.05,04
IVA. 20 m bez deski dziewcząt – kategoria 8 lat i młodsze (2003 i młodsze):
1. Anna Klamecka                       -           0.21,06
2. Ewa Stefańska                         -           0.25,84
3. Natalia Kwiatkowska              -           0.30,57
4. Karolina Lewandowska           -           0.31,70
IVB. 20 m bez deski chłopców – kategoria 8 lat i młodsi (2003 i młodsi):
1. Jakub Gotowicz                       -           0.25,71
2. Stanisław Milewski                  -           0.26,71
3. Leon Pańka                              -           0.26,53
V.   40 m stylem grzbietowym – kategoria 9 lat i młodsze (2002 i młodsze):
Dziewczęta:
1. Melania Zalewska                    -           0.49,19
2. Julia Wiśniewska                     -           0.50,11
3. Martyna Zaporska                    -           0.51,89
4. Dagmara Trawińska                 -           0.51,97
5. Wiktoria Tucholska                  -           0.53,74
6. Zosia Kołowrocka                   -           0.55,38
7. Oliwia Sobczak                        -           0.56,97
8. Bianka Buze                            -           1.00,14
9. Agnieszka Wawrzyniak           -           1.02,83
10. Weronika Zielińska                -           1.07,31
11. Klaudia Wiśniewska              -           1.24,86
Chłopcy:
1. Igor Lewandowski                  -           0.47,16
2. Adam Świerszcz                      -           0.49,82
3. Michał Masłowski                    -           0.53,96
4. Maksymilian Męczyński          -           0.54,13
5. Adam Milewski                       -           0.54,64
6. Hubert Mąkowski                    -           0.54,74
7. Radosław Świtoński                -           0.54,98
8. Mateusz Wachowicz                -           0.55,67
9. Maksymilian Zalewski             -           0.57,81
10. Tomasz Majchrzak                 -           0.58,84
11. Hubert Borkowski                 -           1.00,74
VI.  40 m stylem grzbietowym – kategoria 11 lat i młodsze (2000 i młodsze)
Dziewczęta:
1. Natalia Kaniewska                   -           0.42,19
2. Martyna Bartczak                    -           0.47,11
3. Kinga Broda                            -           0.56,24
4. Natalia Nowak                         -           0.56,38
5. Magda Węcławska                   -           0.59,04
6. Natalia Trawińska                    -           1.00,88
7. Paulina Krzemińska                 -           1.04,99
8. Klaudia Marciniak                   -           1.08,70
Chłopcy:
1. Kacper Masłowski                   -           0.47,41
2. Konrad Kamiński                    -           0.53,22
3. Kacper Stolarski                      -           0.54,77
4. Maciej Świerzko                      -           0.57,00
5. Krzysztof Domanowski           -           0.58,76           
6. Nikodem Kucharski                 -           0.59,36
VII.          40 m stylem grzbietowym – kategoria 13 lat i młodsi (1998 i młodsi):
Chłopcy:
1. Patryk Marciniak                     -           1.20,00
VIII.       40 m stylem klasycznym – kategoria 11 lat i młodsze (2000 i młodsze):
Dziewczęta:
1. Laura Urbanowicz                   -           0.38,36
2. Agata Miś                                -           0.42,66
Chłopcy:
1. Paweł Kopczyński                   -           0.38,01
2. Hubert Zaporski                       -           0.38,64
3. Dastyn Hołtyn                         -           0.39,34
4. Przemysław Stefański              -           0.56,84
IX.             40 m stylem klasycznym – kategoria 15 lat i młodsi (1996 i młodsi):
Dziewczęta:
1. Julia Dziarska                           -           0.32,85
2. Aleksandra Drzewiecka           -           0.39,46
3. Hanna Guga                             -           0.41,56
Chłopcy:
1. Mateusz Szczerbetka               -           0.29,46
2. Łukasz Szczerbetka                 -           0.35,07
X.            40 m stylem dowolnym – kategoria 11 lat i młodsi (2000 i młodsi):
Dziewczęta
1. Oliwia Dziarska                       -           0.31,26
2. Wiktoria Górecka                    -           0.33,83
3. Julia Klamecka                         -           0.37,97
4. Marzena Wysocka                   -           0.46,03
Chłopcy:
1. Michał Kulpa                           -           0.28,81
2. Mikołaj Pasternacki                 -           0.29,06
3. Konrad Lewandowski             -           0.36,42
4. Olgierd Męczyński                  -           0.43,80
XI.           40 m stylem dowolnym – kategoria open:
Dziewczęta:
1. Patrycja Kowalewska              -           0.25,72
2. Joanna Litwin                          -           0.26,41
3. Joanna Sikorska                       -           0.32,97
4. Paula Michalska                       -           0.45,67
Chłopcy:
1. Jan Klamecki                           -           0.22,52
2. Mateusz Kowalewski              -           0.28,39
3. Michał Maćkowiak                  -           0.34,47

fotogaleria
 

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2024
pnwtśrczptsond
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele