Menu
23-05-2011

Wyniki ciechocińskich drużyn w finale wojewódzkim turnieju piłki nożnej im. Marka Wielgusa

W rozegranym 23 maja w Szubinie finale wojewódzkim turnieju piłki nożnej im. Marka Wielgusa 11-latków i 11-latek występowały drużyny z Ciechocinka.
Drużyna OSiR Ciechocinek prowadzona przez trenera Antoniego Konsewicza osiągnęła następujące wyniki: 3:3 z SP 15 Bydgoszcz, 3:3 z Flisak Złotoryja, 0:7 z SP 16 Grudziądz i 3:1 z SP Gostycyn. Z dorobkiem 5 pkt chłopcy zajęli 3 miejsce w grupie i nie awansowali do fazy finałowej, zajmując miejsce 9-12 w województwie.
 Dziewczęta z SP 1 Ciechocinek prowadzone przez Jarosława Michalaka przegrały 0:8 z UKS 6 Inowrocław i  pokonały SP 18 Włocławek 3:2 i SP Grupa 3:0. Z dorobkeim 6 pkt zajęły 2 miejsce w grupie i nie awansowały do finałowej czwórki plasując się na miejscach 4-6 w województwie kujawsko-pomorskim.
Zwycięzcami turniejów wojewódzkich zostałi SP 12 Włocławek (chłopcy) i UKS 6 Inowrocław (dziewczęta).