Menu

Para Szuman/Ziółkowski wygrywają w Turnieju Siatkówki Plażowej dla MikstówW ostatnim turnieju siatkówki plażowej, który miejsce miał 22 lipca 2023r., mieliśmy niesamowitą dawkę sportowej ekscytacji i letniej radości! To wydarzenie nie tylko przyniosło nam rywalizację, ale także wspaniałą okazję do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu piasku i słońca. Każdy mecz dostarczył nam niezapomnianych emocji.

Niezależnie od doświadczenia, zarówno doświadczeni gracze, jak i nowicjusze, wzięli udział w turnieju, tworząc atmosferę wsparcia i przyjaźni na boisku. Wszyscy udowodniliśmy, że siatkówka plażowa to nie tylko sport, ale także sposób na miłe spędzenie czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy spotkać się razem i wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. To nie tylko sprawiło, że poczuliśmy przypływ sportowej pasji, ale również podkreśliło, jak ważne jest wspólne bawienie się i integracja.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek, które włożyliście w każdy mecz. Gratulujemy zwycięzcom, ale również doceniamy determinację pozostałych drużyn. To wspólne zaangażowanie sprawiło, że turniej plażowej siatkówki był tak wyjątkowym wydarzeniem.

Teraz, gdy turniej dobiegł końca, możemy powrócić do wspominania tych niezapomnianych chwil i przygotować się na kolejne sportowe wyzwania.

Do zobaczenia na kolejnym turnieju siatkówki plażowej , który odbędzie się 19 sierpnia na Plaży Miejskiej nad Wisłą. 

Ogromne podziękowania dla Manufaktury Mydła, która ufundowała nagrody dla najlepszych par.

Klasyfikacja końcowa:
1. Szuman/Ziółkowski
2. Jeż/Nowak
3. Dąbrowska/Cieślak
4. Błażejewska/Krzeszowski

FOTOGALERIA

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2024
pnwtśrczptsond
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele