Menu
24-02-2020

Żak Biały Zdrój OSiR Ciechocinek na podium Kujawsko – Pomorskiej Halowej Ligi Żaka

Żak Biały na podium Kujawsko – Pomorskiej Halowej Ligi Żaka! 22.02.2020 od godziny 9:00 został rozegrany finał Ligi. Ciechociński Żak z rocznika 2011 uplasował się na trzeciej pozycji w Lidze! Cały turniej wygrał zespół Polonii Bydgoszcz. W finale wystąpiło 10 drużyn, które zostały wyłonione z dwóch grup eliminacyjnych (grupy liczyły po 16 zespołów). W finałowych rozgrywkach zespoły rozegrały po 5 spotkań z drużynami grup przeciwnych. Nasza drużyna przystąpiła do finałowych rozgrywek z 4 pkt., punkty zostały zaliczone z rozgrywek eliminacyjnych z zespołami, które również zakwalifikowały się do finału z danej grupy.

Wyniki:
CKS Zdrój OSiR Ciechocinek - GLKS Osielsko 0-1,
CKS Zdrój OSiR Ciechocinek - Gryf Cekcyn 2-0 (Igor Słomkowski - 2),
CKS Zdrój OSiR Ciechocinek - Wisła Strzelce Górne 3-1 (Janek Wódecki, Aleks Puczyński, Maks Budniewski),
CKS Zdrój OSiR Ciechocinek - UKS Szkółka Piłkarska Chełmno 2-1 (Aleks Puczyński - 2).
CKS Zdrój OSiR Ciechocinek - Victoria Niemcz 2-0 (Bartek Ziółkowski, Aleks Puczyński).

Bardzo serdecznie gratulujemy, a kibicom dziękujemy za wspaniały doping!