Menu

OSIREK CUP 2018 - kategoria ŻAK 2011

Weekend w Ciechocinku obfitował w sportowe emocje, gdzie spotkały się kluby z całego regionu kujawsko-pomorskiego. W sobotę, 24.11.2018  w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej 11c w Ciechocinku odbył się turniej dla kategori wiekowej ŻAK. W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które rozegrały fazę grupową - eliminacyjną po czym 4 drużyny awansowały do grupy - Ligi Mistrzów oraz 4 drużyny awansowały do grupy - Ligi Europy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dobrą zabawę, a kibicom dziękujemy za fantastyczny doping.  Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki

FOTOGALERIA


W fazie elimacyjnej wyniki były następujące:

LP

GRUPA A

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Olimpia Grudziądz

9

16:1

1

2

Chemik Bydgoszcz

6

14:2

2

3

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

1

2:14

3

4

Zdrój OSiR Ciechocinek II

1

1:16

4

 

LP

GRUPA B

Pkt

Bramki

Miejsce

1

Młode Talenty Toruń

7

11:3

1

2

Młoda Włocławianka Włocławek

7

6:2

2

3

Zdrój OSiR Ciechocinek I

3

4:5

3

4

Gol Chełmża

0

1:12

4


Wyniki fazy finałowej:

LP

GRUPA LIGA MISTRZÓW

Pkt

Bramki

Miejsce końcowe

1

Młode Talenty Toruń

5

3:1

1

2

Olimpia Grudziądz

4

2:2

2

3

Chemik Bydgoszcz

4

2:3

3

4

Młoda Włocławianka Włocławek

2

2:3

4

 

LP

GRUPA LIGA EUROPY

Pkt

Bramki

Miejsce końcowe

1

Zdrój OSiR Ciechocinek I

9

10:0

5

2

Zdrój OSiR Ciechocinek II

4

3:6

6

3

Gol Chełmża

3

3:6

7

4

UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski

1

3:7

8



NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Franciszek Gemeinert (Młoda Włocławianka Włocławek)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU (Wybierany przez trenerów)
Bartosz Bergander (Chemik Bydgoszcz)

NAJLEPSZY STRZELEC TURNIEJU
Marceli Wilma 7 bramek (Olimpia Grudziądz)

Wyróżnienie
Helenka Marska (Młode Talenty Toruń)

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2018
pnwtśrczptsond
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele