Menu
10-09-2017

XXIX Minimaraton Integracyjny "Bieg Solny"

 9 września na ulicach Ciechocinka odbył się XXIX Minimaraton Integracyjny "Bieg Solny". Zgromadził on na starcie ponad 160 uczestników - osób z różnymi dysfunkcjami, jak i osób zdrowych. Wyniki:

Kategoria B - Dorosłe osoby na wózkach manualnych z dysfunkcją kończyn dolnych i dysfunkcją jednej lub obu kończyn górnych (500m)

Kobiety

1 Angelika Meller
2 Kamila Irytowska
3 Anna Lewandowska

Mężczyźni
1 Piotr Bartczuk
2 Przemysław Skomorski
3 Andrzej Jachimczuk

Kategoria B1 - Dorosłe osoby na wózkach elektrycznych z dysfunkcją kończyn dolnych i dysfunkcją jednej lub obu kończyn górnych (1000m)

Kobiety
1 Barbara Kowalczyk
2 Wiesława Kowalczyk

Mężczyźni
1 Szymon Kudelski

Kategoria A - Dorosłe osoby na wózkach aktywnych z dysfunkcją kończyn dolnych (2000m)

Mężczyźni
1 Wiesław Fiedor
2 Piotr Plesiewicz
3 Michał Całczyński

Kobiety
1 Maria Milarska

Kategoria C - Dorośli biegacze z dysfunkcją narządu ruchu (500m)

Męźczyźni
1 Mariusz Witkowski
2 Marcin Czerepski

Kobiety
1 Wioletta Kaczkowska
2 Aleksandra Szymczyk
3 Anna Strześniewska

Kategoria C1 - Dorośli biegacze z dysfunkcjami intelektualnymi (500m)

Mężczyźni
1 Krzysztof Jędrzejewski
2 Jacek Smokowski
3 Rafał Śmiechowski

Kobiety
1 Izabela Kuczyńska
2 Jolanta Lewińska
3 Anna Szymczyk

Kategoria X - Dzieci poruszające się na wózkach (500m)

Chłopcy
1 Krzysztof Dobies

Kategoria Y - Dzieci i młodzież z dysfunkcjami narządu ruchu (500m)

Chłopcy
1 Maciej Stanecki
2 Dawid Szubka
3 ŁUkasz Malanowski

Dziewczęta
1 Milena Gołębiewska

Kategoria Y1 - Dzieci i młodzież z dysfunkcjami intelektualnymi (500m)

Mężczyźni
1 Kamil Dryps
2 Mateusz Golenia
3 Jacek Żukowski

Kobiety
1 Magdalena Kuleszow

Kategoria Z - Biegacze sprawni od 6 do 9 lat (500m)

Dziewczęta
1 Maja Kamola
2 Milena Szczepańska
3 Lena Szadłowska

Chłopcy
1 Łukasz Żuchowski
2 Aleksander Zieliński
3 Stefan Masłowski

Kategoria Za - Biegacze sprawni od 10 do 12 lat (500m)

Dziewczęta
1 Barbara Lewandowska
2 Oliwia Lolirad
3 Wiktoria Szczęsna

Chłopcy
1 Józef Sahlke
2 Aleksander Wojewoda
3 Mateusz Pastwikowski

Kategoria Z1 - Biegacze sprawni od 13 do 18 lat (1000m)

Dziewczęta
1 Julia Groncikowska
2 Nandi Lewandowska
3 Wiktoria Górecka

Chłopcy
1 Radomir Ziętek
2 Wojciech Gawinecki
3 Przemysław Stefański

Kategoria D - Dorośli biegacze sprawni (3000m)

Kobiety
1 Patrycja Machalica
2 Marta Dobrzańska
3 Urszula Śpiewak

Mężczyźni
1 Marek Murawski
2 Wojciech Mielczarek
3 Mateusz Kapral

Nagroda Pocieszenia
1 Alicja Malinowska

Najmłodszy Uczestnik
1 Alicja Szadłowska

fotogaleria

 

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2024
pnwtśrczptsond
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele