Menu
17-12-2016

VI Halowy Zakładowy Turniej Piłki Nożnej "OSiR Cup 2016"

Zwycięstwem zespołu OSP Ciechocinek, który w finale 3:1 pokonał reprezentację ciechocińskiego OSiR-u, zakończył się VI Halowy Zakładowy Turniej Piłki Nożnej "OSiR Cup 2016". Kolejne miejsca zajęły drużyny Jedyna Ciechocinek i Anwil Włocławek. W turnieju rozegranym 17 grudnia w ciechocińskiej Hali Sportowej rywalizowało 12 zespołów. Fazę eliminacyjną rozegrały one systemem grupowym, a do dalszych gier rozegranych systemem play-off kwalifikowało się najlepszych 8 zespołów.
Wyniki:
Grupa A:
OSiR Ciechocinek - Piekarnia Nieszawa 1:0 ; Piekarnia N-wa - JRG Aleksandrów Kuj. 1:1 ; OSiR - JRG 2:1
Grupa B:
Anwil Włocławek - PHU Dawid/Haski Koneck 0:0 ; PHU Dawid/Haski - Remspaw Włocławek 1:0 ; Anwil - Remspaw 2:0
Grupa C:
OSP Ciechocinek - RTM Aleksandrów Kuj. - 5:2 ; RTM - KPP Aleksandrów Kuj. 2:0 ; OSP C-nek - KPP 5:0
Grupa D:
Budkrusz Aleksandrów Kuj. - OSP Raciążek 1:2 ; OSP Racxiążek - Jedyna Ciechocinek 2:2 ; Budkrusz - Jedyna 0:2
Ćwierćfinały:
OSiR C-nek - OSP Raciążek 1:0 ; Anwil W-ek - RTM Aleks. Kuj 2:0 ; OSP C-nek - Dawid/Haski Koneck 2:1 ; Jedyna - JRG Aleks. Kuj. 1:1, k.1:0
Półfinały:
OSiR - Anwil 1:1, k. 2:1 ; OSP C-nek - Jedyna 3:0
o 3 miejsce: Jedyna - Anwil 0:0, k. 1:0
o 1 miejsce: OSP C-nek - OSiR C-nek 3:1
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Kamil Zientalski (Anwil), a zawodnikiem Daniel Matuszak (OSP C-nek). Puchary i medale ufundował ciechociński OSiR, a poczęstunek dla wszystkich uczestników ufundowali Hotel York i Piekarnia Złoty Kłos.