Menu
19-12-2009

Amatorski Turniej piłki koszykowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka

W sobotę 19 grudnia 2009 r. odbył się Amatorski Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Przechodni Burmistrza Miasta Ciechocinka.W ciechocińskiej Hali Sportowej przy ulicy Lipnowskiej rywalizowało ze sobą 6 amatorskich drużyn koszykarskich.
Mecze grupowe:
Mecz 1 : Power Rangers - Nowis 53:47
Mecz 2 : Interbest -  Drink Team 67:31
Mecz 3 : Szybcy i Wściekli - Power Rangers 53:40
Mecz 4 : All-In - Interbest 46:53
Mecz 5 : Szybcy i Wściekli - Nowis 73: 33
Mecz 6: All-In - Drink Team 52:46
Finały:
Mecz 7 : Drink Team - Nowis 96:35 - mecz o 5 miejsce
Mecz 8 : All-In - Power Rangers 51:27 - mecz o 3 miejsce
Mecz 9 : Szybcy i Wściekli - Interbest 50:42 - mecz o 1 miejsce

galeria turnieju

I miejsce
Szybcy i Wsciekli Ciechocinek- Miłosz Van Giell Ruppe(25), Tomasz Szulc(2), Daniel Wojciechowski(3), Aleksander Makowski(10) , Adam Niewierko(17), Marek Lebiedziński (42), Konrad Malinowski, Leśniewski Wojciech(10), Dobrowolski Krzysztof(41), Stoliński Adam (26)II Miejsce
Interbest z Włocławka w składzie: Słomczewski Michał(23),Kalbarczyk Jakub(2), Olszewski Piotr(5), Jętczak Maciej (27), Woźniak Jakub (23), Świerczyński Bartłomiej (11), Lewandowski Paweł, Sadowski Kamil(37), Gołębiewski Jakub(34)
III Miejsce
All-In z Gdańska : Ptasznik Radosław(16), Skowronski Łukasz (25), Meszyński Przemysław(8), Niedźwiecki Jacek(4), Pęk Grzegorrz(44), Dudziński Jarosław (21), Banasik Piotr (21), Korthals Paweł (10)
IV miejsce
Power Rangers z Włocławka w składzie: Jędrzejewski Krzysztof (59), Nowak Jarosław(4)), Majewski Kamil(3), Czamara Maciej(14), Czamara Grzegorz(7), Piątkowski Marek(29), Rudziński Maciej(4).
V miejsce
Drink Team Ciechocinek: Zbigniew Sobierajski, Balewski Marcel(2), Kulawiak Łukasz(38), Gawinecki Krzysztof(23), Karol Lewandowski(37), Iwiński Rafał (7), Pyzdrowski Tomasz (2), Michalak Jarosław(48), Czyżniewski Mirosław (16).
VI miejsce
Nowis z Aleksandrowa Kujawskiego: Rzepecki Daniel(49), Szymczak Rafał(9), Stasiak Rafał(19), Frankowski Rafał, Kuczborski Dariusz, Komar Kamil(2), Lewandowski Cezary(9), Wiśniewski Radosław(5), Kulpa Bartosz(9), Bytner Piotr(13)

Zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych:
- MVP turnieju - Sadowski Kamil - Interbest 
Najlepsi Strzelcy turnieju:
1. Jędrzejewski Krzysztof - Power Rangers 59 pkt
2. Rzepecki Daniel - Nowis 49 pkt.
3. Michalak Jarosław - Drink Team 48 pkt
4. Pęk Grzegorz  - All-In  44 pkt
5. Marek Lebiedziński  - Szybcy i Wściekli  42 pkt
6. Dobrowolski Krzysztof - Szybcy i Wściekli  41 pkt
7. Kulawiak Łukasz  - Drink Team  38 pkt.
8. Karol Lewandowski - Drink Team  37 pkt
Sadowski Kamil  - Interbest  37 pkt
9. Gołębiewski Jakub - Interbest  34 pkt
10. Piątkowski Marek - Power Rangers 29pkt.

Konkursy rzutów:
I miejsce w Konkursie rzutów za 3 punkty - Grzegorz Pęk -All-In
I miejsce w Konkursie rzutów osobistych - Piątkowski Marek - Power Rangers

 

 

 

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2024
pnwtśrczptsond
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele