Menu
31-01-2016

VII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej "Aleks Cup" w kategorii młodzików

Zespół UKS Jedynka Aleksandrów Kuj. wygrał VII edycję Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej ,,ALEKS CUP 2016" w kategorii młodzików  pokonując w finale po dwóch trafieniach Adriana Buczkowskiego MUKS Pelikan Łowicz 2:0. W meczu o 3 miejsce UKS SMS Włocławek pokonał 4:0 CKS Zdrój Ciechocinek. Kolejne miejsca w turnieju zajęły zespoły: 5. MKS Mieszko Gniezno  6. MKS Unia Wąbrzeźno  7. MLKS Motor Lubawa  8. MLKS Unia Gniewkowo  9. KS Pomorzanin Toruń  10. UKS Jedynka Aleksandrów Kuj.  Najlepszym strzelcem turnieju został Adrian Buczkowski (UKS Jedynka), najlepszym bramkarzem Sebastian Ambroziewicz  (UKS SMS Włocławek), a najlepszym zawodnikiem Bartosz Wudkiewicz (MUKS Pelikan Łowicz).
Wyniki:
Grupa A:  UKS Jedynka - Pomorzanin  2-0, Mieszko - Unia G. 0-2, Pelikan -  Pomorzanin  1:0, UKS Jedynka - Mieszko  1-0, Pelikan - Unia G. 4-0, Pomorzanin  - Mieszko 0-1, Unia G. - UKS Jedynka 1-1, Pelikan - Mieszko  4-0, Unia G.  -  Pomorzanin 1-1. UKS Jedynka - Pelikan 0-4.
Grupa B:  UKS Jedynka II - Zdrój  0-0, Unia W. - SMS  0-2, Motor - Zdrój 0-0, UKS Jedynka II - Unia W.0-1, Motor - SMS 1-2, Zdrój  - Unia W. 3-2, SMS - UKS Jedynka II  0-0, Unia W. - Motor 1-3, SMS - Zdrój 1-2, Motor - UKS Jedynka II 1-0.
półfinały o miejsca 5-8:  Mieszko - Motor 0-0 k. 2-1, Unia W. - Unia G.  2-1
półfinały o miejsca 1-4:  UKS Jedynka - Zdrój  2-0, SMS - Pelikan  1-3
o 9 miejsce: UKS Jedynka II Aleks. Kuj. -  KS Pomorzanin Toruń  0-1
o 7 miejsce: MLKS Unia Gniewkowo   - Motor Lubawa  0-0 k. 2-3
o 5 miejsce: MKS Mieszko Gniezno - MKS Unia Wąbrzeźno 2-1
o 3 miejsce: CKS Zdrój OSiR Ciechocinek - UKS SMS Włocławek  0-4
o 1 miejsce: MUKS Pelikan Łowicz  - UKS Jedynka Aleks. Kuj. 0-2