Menu
12-12-2015

V Halowy Zakładowy Turniej Piłki Nożnej "OSiR Cup 2015"

13 drużyn uczestniczyło w V Halowym Zakładowym Turnieju Piłki Nożnej „OSiR Cup 2015”, który 12 grudnia został rozegrany w ciechocińskiej Hali Sportowej. W turnieju rozegrano 23 spotkania, a  zakończył się on zwycięstwem Anwilu Włocławek, który w meczu finałowym pokonał Piekarnię Nieszawa. Kolejne miejsca zajęły DróbAleks Aleksandrów Kuj. I Budkrusz-Bin Aleksandrów Kuj. Wyniki:
GRUPA A:
PUC C-nek – KPP Aleks. Kuj. 0:1 ; Anwil W-ek – KPP Aleks Kuj. 4:1, Anwil – PUC 4:0
GRUPA B:
DróbAleks Aleks. Kuj. – Piekarnia Szulecki C-nek 6:0 ; Budkrusz-Bin Aleks. Kuj – Piekarnia Szulecki 5:0, Budkrusz-Bin – DróbAleks 2:0
GRUPA C:
Cukiernia Wuzetka C-nek 1:1 ; JRG Aleks. Kuj. – OsiR C-nek 2:1 ; OSiR – Cukiernia Wuzetka 2:1
GRUPA D:
Dawid Koneck – Transport Sobierajski Aleks. Kuj. 1:3 ; Piekarnia Nieszawa – Jedyna C-nek 2:0 ; Dawid – Piekarnia N-wa 0:2 ; Transport Sobierajski – Jedyna 2:0 ; Dawid – Jedyna 3:1 ; Transport Sobierajski – Piekarnia Nieszawa 2:4
ĆWIERĆFINAŁY:
Anwil – Transport Sobierajski 0:0 (k. 1:0) ; Budkrusz-Bin – OsiR 3:0 ; DróbAleks – JRG Aleks Kuj. 3:1 ; Piekarnia Nieszawa – KPP Aleks. Kuj. 4:2
PÓŁFINAŁY:
Anwil – Budkrusz-Bin 3:3 (k. 2:1) ; Piekarnia Nieszawa – DróbAleks 7:1
0 3 MIEJSCE:
DróbAleks Aleksandrów Kuj. – Budkrusz-Bin Aleksandrów Kuj. 4:0
O 1 MIEJSCE:
Anwil Włocławek – Piekarnia Nieszawa 4:1
Najlepszym strzelcem turnieju został Radosław Czułkowski (Budkrusz-Bin – 9 bramek) , najlepszym bramkarzem został wybrany Kacper Kościelecki (Budkrusz-Bin), a zawodnikiem Waldemar Zakrzewski (Anwil). Medale i puchary dla drużyn i zawodników ufundował OSiR w Ciechocinku.