Menu
27-03-2010

Młode koszykarskie talenty - turniej dla dzieci szkoły podstawowej

W dniu 27.03.2010 w ciechocińskiej Hali Sportowej odbyła się II edycja turnieju piłki koszykowej "Młode Koszykarskie Talenty 2010". W turnieju udział wzięli uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 1 oraz chłopcy z I klasy Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Ciechocinku. Jak zwykle sportowe zmagania miały na celu wyłonienie zwycięzców. W kategorii klas IV zwyciężyła klasa IV b, w kat. klas V chłopców zwyciężyła kasa V c. Wśród dziewcząt dominowały uczennice klasy VI c.
Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych zostali uhonorowani koszykarskimi statuetkami "Młody koszykarski Talent 2010", które wręczył gość turnieju Burmistrz Miasta Ciechocinka Leszek Dzierżewicz . W klasach IV statuetki otrzymali: Natalia Komosińska oraz Adam Brudnicki, w klasach V: Daria Brożek , oraz Kamil Mrówczyński, w klasach VI: Katarzyna Dudzińska.
Imprezę zakończył mecz towarzyski reprezentacji chłopców SP 1,tegorocznych mistrzów powiatu oraz finalistów półfinału rejonu Włocławka w piłce koszykowej, którzy po zaciętym meczu pokonali pierwszoklasistów Publicznego Gimnazjum w Ciechocinku. Najlepszymi zawodnikami meczu wybrano Mateusza Linka -SP1, oraz Grzegorza Nawrockiego ?Gimnazjum.
Organizatorem koszykarskiej imprezy był UKS Olimpijczyk działający przy Publicznym Gimnazjum im. Olimpijczyków Polskich, oraz Ośrodek Sportu Rekreacji w Ciechocinku