Menu
21-12-2013

III runda Ciechocińskiej Zawodowej Ligi Futsalu 2013/14

W meczu dwóch liderujących drużyn, Zdrój 1 pewnie pokonał Remwil Rusko Team Waganiec aż 9:4. Dzięki wygranej jest samodzielnym liderem rozgrywek Ciechocińskiej Zawodowej Ligi Futsalu. W innych meczach 3 kolejki CZLF, Orlęta Aleksandrów Kujawski rozgromiły Wzgórze Raciążek 8:1, UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski dość niespodziewanie pokonała Agropol Służewo 4:1 a Jaga Nieszawa okazała się minimalnie lepsza od Kopacze Zdrój 2 Ciechocinek wygrywając 5:4.
Zdrój 1 Ciechocinek - Remwil Rusko Team Waganiec 9:4 (4:1)
Bramki: M.Modrzejewski 18', 33', 35',37', D.Matuszak 4',6',27', A.Dryps 19',22' ; J.Purcelewski 7',39', M.Piekarski 26', 33'.
Kartki: A.Dryps (Z)
Zdrój: D.Łopatowski - Ł.Witucki, D.Matuszak, M.Modrzejewski, A.Dryps.
Remwil: M.Skowroński - M.Piekarski, Ł.Kranc, J.Purcelewski, P.Szymański, D.Wienconek, Ł.Różański, R.Morawski.
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wzgórze Raciążek 8:1 (4:0)
Bramki: R.Czułkowski 3',5',35', S.Śmieszny 19',29', R.Gradowski 7', K.Mordziński 24', P.Stasiak 39' ; P.Marciniak 29'.
Kartki: L.Jeliński (W)
Orlęta: K.Kościelecki, M.Kąkolewski - R.Gradowski, M.Żywica, S.Śmieszny, C.Śmieszny, P.Stasiak, R.Czułkowski, A.Szreiber, K.Mordziński, S.Brzeziński.
Wzgórze: T.Rutecki - M.Graczyk, M.Skalny, T.Marszewski, P.Marciniak, S.Chojnacki, L.Jeliński, D.Szadłowski.
Agropol Służewo - UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski 1:4 (0:0)
Bramki: A.Jakóbczak 33' ; Ł.Bogatkowski 21',34', J.Oczki 25', T.Olejnik 31'.
Agropol: S.Czarnecki - T.Kaszak, A.Jakóbczak, K.Jakóbczak, M.Tobjasz, B.Zieliński, M.Zielonka, T.Wesołowski.
UKS: A.Kawczyński - S.Wojciechowski, M.Łuczyński, S.Tkaczenko, T.Waszak, J.Oczki, Ł.Bogatkowski, K.Bachorski, D.Olejnik, T.Olejnik, P.Giedankin, P.Gutral.
Jaga Nieszawa - Kopacze Zdrój 2 Ciechocinek 5:4 (3:1)
Bramki: Ł.Junatowski 16',24',37', T.Krajewski 15', M.Lamparski 18' ; G.Ostrowski 8', M.Muszyński 28', B.Nawrocki 29', Ł.Rutecki 30'.
Jaga: P.Strzyżewski - D.Wiśniewski, K.Latopolski, K.Lamparski, M.Lamparski, T.Krajewski, K.Junatowski, Ł.Junatowski.
Kopacze: D.Wiśniewski, I.Wochna - G.O strowski, B.Nawrocki, A.Stawski, W.Sienkiewicz, M.Muszyński, A.Prysak, Ł.Rutecki, K.Ciechorski.
Za tydzień 28 grudnia od godziny 16:00 4 runda spotkań i mecz lidera Zdrój 1 z wiceliderem Orlętami.


 

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2024
pnwtśrczptsond
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele