Menu
21-12-2013

III runda Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu 2013/14

Nowym liderem CALF został zespół Black Sun, który w meczu 3 kolejki rozgromił Oldboy Służewo 7:1. Liderzy rozgrywek mają jednak rozegrany jeden mecz więcej (Oldboy Zdrój i Łokietek Masdrób już pauzowały). W pozostałych spotkaniach pewne wygrane zanotowali faworyci. Black Boys 6:3 pokonał Autowit, Rolfroz wygrał z Ekoskładem 4:2 a Łokietek Masdrób Siniarzewo pewnie zwyciężył ze Stranieri Aleksandrów Kujawski 4:1.
Autowit - Black Boys 3:6 (0:3)

Bramki:
R.Witkowski 24', M.Lewandowski 32', Ł.Rogiewicz 33' ; C.Kowalski 16',34', A.Cichorz 3', Ł.Zieliński 8', D.Majorkowski 28', A.Brudnicki 40'.

Kartki: R.Witkowski (A)

Autowit:
J.Wojdyło - Ł.Rogiewicz, M.Paczkowski, Ł.Zieliński, R.Witkowski, M.Nowak, A.Rybczyński, P.Zawal, M.Lewandowski, M.Próchnik, A.Kozłowski, A.Kasiński, P.Preczak.

Black Boys:
P.Świstek - Ł.Iwicki, T.Kulpa, Ł.Zieliński, D.Majorkowski, A,Cichorz, A.Brudnicki, C.Kowalski, A.Świstek.

Rolfroz Koneck - Ekoskład Służewo 4:2 (4:0)

Bramki:
K.Biegała 18',20', K.Trzeciak 1', M.Centkowski 12' ; R.Jastrzębski 22',25'.

Kartki: B.Centkowski, J.Kwiatkowski (R) ; Ł.Czarnecki (E)

Rolfroz:
A.Potęga - B.Centkowski, M.Centkowski, Ł.Ryszewski, K.Biegała, J.Wienconek, K.Trzeciak, J.Kwiatkowski, S.Iwiński, T.Spychalski/

Ekoskład:
Z.Mucha - R.Jastrzębski, F.Szymczak, Ł.Czarnecki, M.Chojnacki, D.Jankowski, A.Michalak, A.Drużyński, K.Szachuła, W.Augustyniak, P.Skibiński.

Oldboy Służewo - Black Sun Ciechocinek 1:7 (0:4)

Bramki:
R.Wypij-Jakubowski 39' ; K.Szczęsny 10',28', D.Szczęsny 19',21', Ł.Rybczyński 7', D.Witschling 13', M.Starosta 31'.

Oldboy:
M.Kościelecki - S.Zupa, M.Koprowski, M.Sarnowski, W.Rynicki, W.Kucharski, R.Wypij-Jakubowski, M.Rynarzewski, R.Trawiński, M.Maliszewski.

Black Sun:
M.Orłowski - D.Barczak, D.Szczęsny, M.Starosta, A.Szczęsny, K.Szczęsny, Ł.Rybczyński, R.Drużyński, T.Haberski, D.Witschling.

Łokietek Masdrób Siniarzewo - Stranieri Aleksandrów Kujawski 4:1 (0:0)

Bramki:
A.Jóźwiak 35',38',39', R.Szortyka 27' ; B.Kozłowski 37'.

Kartki: A.Ceterski (Ł) - żk, czk 37'.

Łokietek:
T.Bąk - Ł.Szydłowski, P.Roszak, C.Łęga, A.Ceterski, K.Szortyka, R.Szortyka, Ł.Wesołowski, C.Stolcman, B.Dzioba, A.Jóźwiak, J.Ogrodowski, T.Bartkowiak.

Stranieri:
M.Maliszewski - M.Żywica, M.Dąbrowski, B.Szczepaniak, P.Makuła, M.Bratkowski, B.Kozłowski, K.Kajak, D.Winiatowski, D.Centkowski.

Kolejna runda spotkań w lidze rozegrana zostanie 4 stycznia.

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2024
pnwtśrczptsond
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele