Menu
15-12-2013

II runda Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu 2013/14

15 grudnia odbyły się mecze II kolejki Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu.  Liderem rozgrywek jest drużyna Oldboy Zdrój Ciechocinek, która pokonała w  meczu na szczycie Black Boys 5:3. W innych meczach 2 rundy spotkań Black Sun pokonał Rolfroz Koneck 5:1, Oldboy Służewo po ciekawej końcówce przechylił zwycięstwo na swoją korzyść w potyczce ze Stranieri Aleksandrów Kujawski oraz Ekoskład Służewo okazał się minimalnie lepszy od Autowitu.
Stranieri Aleksandrów Kujawski - OIdboy Służewo 3:5 (1:2)
Bramki
: K.Kajak 6', P.Makuła 25', B.Szczepaniak 34' ; M.Sarnowski 19',21',37', S.Zupa 16', M.Rynarzewski 38'.
Stranieri: M.Maliszewski - M.Dąbrowski, M.Żywica, M.Bratkowski, K.Kajak, K.Kołutkiewicz, D.Winiatowski, D.Centkowski, B.Szczepaniak, P.Makuła.
Oldboy:
M.Kościelecki - M.Rynarzewski, W.Kucharski, W.Rynicki, M.Sarnowski, S.Zupa, M.Koprowski.

Black Sun - Rolfroz Koneck 5:1 (1:0)

Bramki:
D.Szczęsny 30',31',33', K.Szczęsny 15', D.Barczak 32' ; Ł.Ryszewski 27'.

Black Sun
: R.Drużyński - D.Barczak, D.Szczęsny, K.Szczęsny, Ł.Grabowski, K.Zakrzewski, Ł.Rybczyński, T.Haberski.

Rolfroz:
A.Potęga - B.Centkowski, M.Centkowski, K.Trzeciak, Ł.Ryszewski, J.Nowak, T.Spychalski, J.Wienconek, S.Iwiński, K.Biegała.

Ekoskład Słuzewo - Autowit 5:4 (2:2)

Bramki
: R.Jastrzębski 5',25',26', A.Drużyński 16', Ł.Czarnecki 35' ; Ł.Rogiewicz 8',29', M.Lewandowski 9', A.Rybczyński 23'.

Ekoskład:
Z.Mucha - K.Szachuła, A.Michalak, F.Szymczak, Ł.Czarnecki, D.Jankowski, R.Jastrzębski, M.Chojnacki, A.Stachowiak, M.Bartoszek, W.Augustyniak, P.Skibiński, A.Drużyński.

Autowit:
A.Kozłowski - Ł.Rogiewicz, M.Paczkowski, Ł.Zieliński, R.Witkowski, M.Nowak, A.Rybczyński, P.Zawal, M.Lewandowski, A.Kasiński.

Black Boys - Oldboy Zdrój Ciechocinek 3:5 (2:2)

Bramki:
D.Majorkowski 5', Ł.Iwicki 11', C.Kowalski 25' ; R.Wróblewski 17'.32', 33', A.Polak 12',22'.

Black Boys: P
.Świstek - Ł.Iwicki, Ł.Zielinski, D.Majorkowski, A.Cichorz, A.Brudnicki, C.Kowalski, A.Świstek.

Oldboy:
J.Centkowski - T.Górecki, J.Oczachowski, S.Mackojć, A.Polak, R.Wróblewski, S.Zakrzewski.

Spotkania sędziowali: M.Chromiński (Ciechocinek) i A.Sobieszczyk (Aleksandrów Kuj.).
Następna kolejka:spotkań w sobotę, 21 grudnia od godziny 12:00..

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2024
pnwtśrczptsond
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele