Menu
25-04-2010

Amatorski Turniej piłki siatkowej mężczyzn

galeria turnieju

W sobotę 24 kwietnia 2010 r. odbył się II Amatorski Turniej Piłki Koszykowej pod patronatem Burmistrza Ciechocinka. W  ciechocińskiej Hali Sportowej przy ulicy Lipnowskiej rywalizowało ze sobą 5 amatorskich drużyn koszykarskich. 
Wyniki spotkań
Mecz 1 : Szybcy i Wściekli – Maxim                         38:33
Mecz 2 : Drink Team – Power Rangers                     32:20
Mecz 3:  Turbodymomens - Szybcy i Wściekli           31:39
Mecz 4:  Maxim - Drink Team                                   36:21
Mecz 5: Power Rangers  - Turbodymomens               33:36
Mecz 6: Szybcy i Wściekli – Drink Team                   37:33
Mecz 7: Power Rangers  -Maxim                               20:38          
Mecz 8 : Turbodymomens - Drink Team                    45:33
Mecz 9 : Szybcy i Wściekli – Power Rangers             47:42
Mecz 10: Maxim – Turbodymomens                          26:31
Całodzienne zmagania wyłoniły zwycięzców.
I miejsce
„ Maxim” z Włocławka w składzie: Szperling Marcin(43),Jaroszewski Przemysław(11),Siemianowski Sławomir(18), Zawadzki Rafał((2), Mirecki Dominik(13), Piątek Jacek(22), Algierowicz Rafał((20), Mroczkowski Daniel(9).
II miejsce
„ Szybcy i Wsciekli” Ciechocinek- Miłosz Van Giell Ruppe(2), Rzepecki Daniel(39), Daniel Wojciechowski(8), Aleksander Makowski ,Adam Niewierko(6),Marek Lebiedziński (22), Banasik Piotr(19), Stoliński Adam(47),KłonowskiMichał(13)        III miejsce
„Turbodymomens” Ciechocinek: Berleć Krzysztof(16),  Goździkowski Rafał(7)   Walczak Seweryn(23), Kuszyk Radosław(34), Borowy Maciej, Fidosiewicz Mariusz(43), Woźny Paweł(16), Domanowski Dawid(4)
IV miejsce
„Drink Team” Ciechocinek: Zbigniew Sobierajski ,Balewski Marcel, Kulawiak Łukasz(29), Gawinecki Krzysztof(11), Karol Lewandowski(4),Drążek Piotr, Michalak Jarosław(36), Czyżniewski Mirosław(8), Iwiński Rafał(2);Radosław Ptasznik (29), Drużyński Grzegorz.
V miejsce
„Power Rangers” z Włocławka w składzie: Brylski Łukasz(4), Wódecki Michał(14),  Jędrzejewski Krzysztof(30), Czamara Maciej(15), Piątkowski Marek(27), Gapiński Przemysław(14),Rudziński Maciej(10), Chełminiak Damian(1)

Zwycięzcy klasyfikacji indywidualnych
- MVP turnieju – Radosław Ptasznik  „Drink Team”
- I miejsce w Konkursie rzutów za „3’ punkty  -   Jarosław Michalak „DrinkTeam”
- I miejsce w Konkursie rzutów osobistych – Rafał Goździkowski  „Turbodymomens”  
- Najlepsi Strzelcy turnieju:
1. Stoliński Adam  „Szybcy i Wściekli”          47 pkt.
2. Szperling Marcin  „Maxim”                        43 pkt.
    Fidosiewicz Mariusz  „Turbodymomens”   43 pkt.
3. Rzepecki Daniel  „Szybcy i Wściekli”        39 pkt.
4. Michalak Jarosław „Drink Team”               36 pkt.
5. Kuszyk Radosław  „Turbodymomens”       34 pkt.               
6. Jędrzejewski Krzysztof „Power Rangers”   30 pkt.
7. Kulawiak Łukasz „Drink Team”                 29 pkt.
    Radosław Ptasznik  „Drink Team”              29 pkt.
8. Piątkowski Marek „Power Rangers”           27 pkt.
9. Walczak Seweryn „Turbodymomens”        23 pkt.
10. Piątek Jacek „Maxim”                              22 pkt.
      Marek Lebiedziński  „Szybcy i Wściekli”  22 pkt

Poza konkursem – najlepsi strzelcy za „3’ w  4 meczach
Piątek Jacek „Maxim”                                  - 6  trafień za „3”
Michalak Jarosław „Drink Team”                 - 5 
Stoliński Adam  „Szybcy i Wściekli”             - 5                                                                                                                 Rzepecki Daniel  „Szybcy i Wściekli”           - 3
Fidosiewicz Mariusz  „Turbodymomens”   -    3
Arbitrami spotkań byli: Chodorowski Bartłomiej, Marzec Jarosław - WTK.
Organizatorem był Piotr Komosiński (UKS Olimpijczyk Ciechocinek) oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.

galeria turnieju                                               

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2020
pnwtśrczptsond
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele