Menu
06-03-2010

Mali Mistrzowie Sportu 2010

W dniu 06.03.2010 w Ciechocinku w Hali Sportowej przy ul. Lipnowskiej odbyła się II edycja turnieju Mali Mistrzowie Sportu. W zawodach wzięli udział uczniowie z klas I-III z Szkoły Podstawowej nr 1 w Ciechocinku . Uczestnicy brali udział w 7 konkurencjach sportowo-rekreacyjnych. Wśród klas III zwyciężyła IIIc pani Wiesławy Głowackiej, 2 miejsce zajęła klasa IIIa, 3 miejsce IIId a 4 miejsce IIIb. W kategorii klas drugich zwyciężyli uczniowie klasy II b pani Iwony Krzysztanowicz, 2 miejsce IIc, 3 miejsce II d i 4 miejsce IIa .W kategorii klas pierwszych zwyciężyli uczniowie klasy Ic pani Anny Baranik którzy po dogrywce pokonali klasę Id. Trzecia lokata przypadła klasie Ib czwarte miejsce zajęła klasa Ia .

Organizatorem imprezy była SP nr 1 w Ciechocinku .Sponsorami zawodów była Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 oraz drukarnia Non Stop. Organizatorzy dziękują wszystkim którzy przyczynili się do pomocy podczas organizacji imprezy oraz zapraszają na następna edycje w przyszłym roku.