Menu
20-04-2013

IV Amatorski Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka

20 kwietnia w Hali Sportowej odbył się IV Amatorski Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Burmistrza Ciechocinka. W tym roku w turnieju wzięło udział 5 drużyn, które rozegrały turniej systemem "każdy z każdym". Wyniki:
Crew of Street Włocławek – Drink Team Ciechocinek  41-31  ;  Emeryci Toruń - Iron Team Aleksandrów Kuj.  57-14  ;  H1 Skład Włocławek – Drink Team  18-31  ;  Crew of Street – Emeryci   29-20  ;  H1 Skład - Iron Team  36-10  ;
Drink Team – Emeryci 26-46  ;  Iron Team- Crew of Street  17 -43  ;  H1 Skład- Emeryci  27-34  ;
Iron Team - Drink Team  17-61  ;  H1 Skład - Crew of Street   25-40 .
Końcowa klasyfikacja:
1. Crew of Street Włocławek   - 8 pkt.
2. Emeryci Toruń – 6 pkt.
3. Drink Team Ciechocinek  - 4 pkt.
4. H1-Skład Włocławek -2 pkt.
5. Iron Team Aleksandrów Kujawski - 0  pkt.
Prowadzono również klasyfikacje indywidualne, i tak najlepszym strzelcem za  3 punkty został Krawiec Mateusz (Crew of Street W-ek - 8 celnych rzutów), najwięcej punktów zdobył Domanowski Dawid (Drink Team C-ek - 59 pkt. w 4 meczach) , a najlepszym zawodnikiem został wybrany Zawalski Damian (H1 Skład W-ek). Pamiątkowe puchary, medale i statuetki wręczyli Burmistrz Ciechocinka Leszek Dzierżewicz i Dyrektor OSiR w Ciechocinku Tomasz Górecki.