Menu
07-06-2010

IV Memoriał Pływacki im. Zdzisława Komosińskiego

7.06.2010 r. na basenie 22 WSzUR w Ciechocinku odbył się IV Memoriał Pływacki dla dzieci i młodzieży im. Zdzisława Komosińskiego. W zawodach zorganizowanych przez UKS ?Kurort?, OSiR i Urząd Miejski w Ciechocinku uczestniczyła młodzież szkolna w wieku 6-13 lat. W 12 konkurencjach pływackich startowało ponad 100 dzieci na co dzień trenujących pływanie w UKS ?Kurort?.
W najważniejszych wyścigach memoriałowych na 80m stylem zmiennym, pod patronatem Burmistrza Ciechocinka, zwyciężyli wśród dziewcząt : Dziarska J. przed Kowalewską P. i Litwin J., a wśród chłopców: Klamecki J. przed Szczerbetką M. i Kuchtą K.
Po zakończeniu zawodów puchary, medale i liczne upominki wszystkim dzieciom wręczyli Burmistrz Ciechocinka L. Dzierżewicz i dyrektor OSiR T. Górecki. Memoriał był jedną z wielu imprez Sportowego Tygodnia w Ciechocinku dla dzieci i młodzieży.

galeria zawodów

WYNIKI

KONKURENCJE MEMORIAŁOWE O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CIECHOCINKA

80m stylem zmiennym dziewcząt:

  1. JULIA DZIARSKA ? 01;01,16
  2. PATRYCJA KOWALEWSKA ? 01;02,75
  3. JOANNA LITWIN ? 01;09,44
  4. ALEKSANDRA DRZEWIECKA ? 01;09,90
  5. DARIA MUCHEWICZ ? 01;10,12
  6. MARIA KLAMECKA ? 01;11,00
  7. DARIA GAWINECKA ? 01;11,13
  8. IZA KOWALEWSKA ? 01;19,09

80m stylem zmiennym chłopców:

  1. JAN KLAMECKI ? 01;01,02
  2. MATEUSZ SZCZERBETKA ? 01;03,07
  3. KAMIL KUCHTA ? 01;18,58
  4. MATEUSZ KOWALEWSKI ? 01;22,15

KONKURENCJE DLA NAJMŁODSZYCH:

20m na plecach z deską ? klasa I i młodsi

DZIEWCZĘTA

  1. JULIA WIENCONEK ? 0;24,94
  2. NATALIA KWIATKOWSKA ? 0;37,78
  3. MODESTA ZEGAROWSKA ? 0;38,00
  4. EWA IZYDORCZYK ? 0;44,55
  5. TOSIA SZULECKA ? 0;48,20

CHŁOPCY

KONKURENCJE DLA NAJMŁODSZYCH:

20m na plecach z deską ? klasa I i młodsi

DZIEWCZĘTA

  1. JULIA WIENCONEK ? 0;24,94
  2. NATALIA KWIATKOWSKA ? 0;37,78
  3. MODESTA ZEGAROWSKA ? 0;38,00
  4. EWA IZYDORCZYK ? 0;44,55
  5. TOSIA SZULECKA ? 0;48,20

CHŁOPCY

  1. JAKUB GOTOWICZ ? 0;31,08
  2. ADAM MILEWSKI - 0;32,25
  3. FILIP ŻBIKOWSKI ? 0;32,95
  4. JAN BOROWICKI ? 0;38,00
  5. MAKSYMILIAN GÓRZYCKI ? 0;41,95
  6. RADOSŁAW ŚWITALSKI ? 0;41,88
  7. MAKSYMILIAN ZALEWSKI ? 0;42,00
  8. WIKTOR DIAKOWSKI ? 0;51,04
  9. PIOTR SZTEJNA ? 01;01,60

20m stylem grzbietowym ? klasa I i młodsi

DZIEWCZĘTA

  1. MALINKA WIŚNIEWSKA ? 0;22,56
  2. WIKTORIA TUCHOLSKA ? 0;24,30
  3. ANNA KLAMECKA ? 0;24,90
  4. JULIA WIŚNIEWSKA ? 0;28,17
  5. MARTYNA ZAPORSKA ? 0;28,33
  6. OLIWIA SOBCZAK ? 0;29,76
  7. OTYLIA ZEGAROWSKA ? 0;31,22
  8. AGNIESZKA WAWRZYNIAK ? 0;31,96
  9. MELANIA ZALEWSKA ? 0;32,28
  10. WIKTORIA GRODZKA ? 0;36,11
  11. KLAUDIA WIŚNIEWSKA ? 0;38,74
  12. BIANKA BUZE ? 0;43,36
  13. EWA STEFAŃSKA ? 0;51,14

CHŁOPCY

  1. ADAM ŚWIERSZCZ ? 0;22,30
  2. MICHAŁ MASŁOWSKI ? 23,32
  3. KONRAD LEWANDOWSKI ? 0;23,89
  4. MATEUSZ WACHOWICZ ? 0;24 86
  5. IGOR LEWANDOWSKI ? 0;25,47
  6. KRZYSZTOF DOMANOWSKI ? 0;27,61
  7. PRZEMYSŁAW STEFAŃSKI ? 0;28,16
  8. SEBASTIAN PUĆKO ? 0;30,01
  9. MAKSYMILIAN BRZOSKA ? 0;35,06

40m stylem grzbietowym ? klasa III i młodsi

DZIEWCZĘTA

  1. WIKTORIA GÓRECKA ? 0;43,47
  2. LAURA WŁODARCZYK ? 0;43,69
  3. MARZENA WYSOCKA ? 0;45,38
  4. AGNIESZKA WYRĄBKIEWICZ ? 0;46,40
  5. JULIA STAWECKA ? 0;47,58
  6. MAGDA ŁĄTKOWSKA ? 0;51,45

CHŁOPCY

  1. MIKOŁAJ PASTERNACKI ? 0;33,03
  2. KONRAD KUCHTA ? 0;36,62
  3. HUBERT ZAPORSKI ? 0;40,32
  4. PATRYK MACEWICZ ? 0;45,40
  5. GRZEGORZ MAJCHRZAK ? 0;46,69
  6. MICHAŁ PIETRZAK ? 0;47,51
  7. WIKTOR NISTERENKO ? 0;48,20
  8. JACEK NISTERENKO ? 0;49,14
  9. KACPER MASŁOWSKI ? 0;57,24
  10. KRZYSZTOF CACKO - 01;00,00
  11. KACPER STOLARSKI ? 01;04,45

40m stylem grzbietowym klasy V i IV

DZIEWCZĘTA

  1. MARIA KLAMECKA ? 0;30,62
  2. MAGDALENA SIENKIEWICZ ? 0;43,40
  3. OLIWIA ULIŃSKA ? 0;44,02
  4. WIKTORIA ULIŃSKA ? 0;48,80
  5. ELŻBIETA WODYŃSKA ? 0;56,80

40m stylem grzbietowym V , VI i starsi

DZIEWCZĘTA

  1. PATRYCJA KOWALEWSKA ? 0;28,42
  2. ALEKSANDRA DRZEWIECKA ? 0;33,45
  3. JOANNA SIKORSKA ? 0;39,09

CHŁOPCY

  1. JAN KLAMECKI ? 0;27,94
  2. MATEUSZ KOWALEWSKI ? 0;35,38
  3. KAMIL KUCHTA ? 0;35,46

40m stylem klasycznym - klasa III i młodsi

DZIEWCZĘTA

  1. LAURA URBANOWICZ ? 0;37,01
  2. AGATA MIŚ ? 0;45,71
  3. WIKTORIA GÓRECKA ? 0;50,57
  4. JULIA STAWECKA - 01;28,00

CHŁOPCY

PAWEŁ KOPCZYŃSKI ? 0;38,62

40m stylem klasycznym ? klasa V i IV

DZIEWCZĘTA

1.IZA KOWALEWSKA ? 0;35,72
2.DARIA KOWALEWSKA 0;36,40
3.OLIWIA KWIATKOWSKA ? 0;37,78
4.JULIANNA BRZOSKA ? 0;44,93

CHŁOPCY

1.ŁUKASZ SZCZERBETKA
2.MIŁOSZ HOŁDA

40m stylem dowolnym ? klasa III i młodsi

DZIEWCZĘTA

1.OLIWIA DZIARSKA ? 0;33,43
2.
JULIA KLAMECKA ? 0;35,33

CHŁOPCY

1.MICHAŁ KULPA ? 0;31,51

40m stylem dowolnym ? klasy V i IV

1.OLIWIA DZIARSKA ? 0;33,43
2.
JULIA KLAMECKA ? 0;35,33

CHŁOPCY

1.MICHAŁ KULPA ? 0;31,51

40m stylem dowolnym ? klasy V i IV

DZIEWCZĘTA

1. DARIA MUCHEWICZ ? 0;27,93
2.
OLIWIA GRABOWSKA ? 0;31,04

40m stylem dowolnym ? klasa VI i starsi

DZIEWCZĘTA

1.JULIA DZIARSKA ? 0;24,54
2.
JOANNA LITWIN ? 0;26,40

CHŁOPCY

1.SZCZERBETKA MATEUSZ ? 0;24,90

Najbliższe imprezy

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2024
pnwtśrczptsond
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele