Menu
08-12-2012

IV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii młodzików i orlików

fotogaleria

11 młodzieżowych zespołów piłkarskich stanęło na starcie IV Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej w kategorii młodzików i orlików, który 8 grudnia odbył się w ciechocińskiej Hali Sportowej.
W kategorii młodzików uczestniczyło 5 drużyn, które rozegrały turniej systemem "każdy z każdym". Wyniki:
Elana Toruń - Stoczniowiec Płock  8:0 ; Jedynka Aleksandrów Kuj. - Zdrój Ciechocinek  1:2 :
Wisełka Solec Kuj. - Stoczniowiec Płock  1:3 ; Elana Toruń - Jedynka Aleks. Kuj.  3:0 ;
Wisełka Solec Kuj. - Zdrój C-nek  0:3 ; Stoczniowiec Płock - Jedynka Aleks. Kuj.  0:2 ;
Zdrój C-nek - Elana Toruń  0:6 ; Wisełka Solec Kuj. - Jedynka Aleks. Kuj. 0:3 ;
Zdrój C-nek - Stoczniowiec Płock  3:1 ; Wisełka Solec Kuj. - Elana Toruń  0:6 .
Końcowa kolejność - młodzicy:
1. Elana Toruń            12p.    23-0
2. Zdrój Ciechocinek      9p.     8-8
3. Jedynka Aleks. Kuj.    6p.     6-5
4. Stoczniowiec Płock     3p.     4-14
5. Wisełka Solec Kuj.      0p      1-15
Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Joachim Trenk (Elana), który zdobył 8 goli. Został on również wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a najlepszym bramkarzem został Bartosza Przybył (Zdrój).
W kategorii orlików (2002 r. i młodsi) w turnieju uczestniczyło 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy, a następnie w fazie finałowej rozgrywały mecze o poszczególne miejsca.
Wyniki gr. I:
Jedynka Aleks. Kuj. - Soccer Inowrocław 3:1 ; Soccer Inowrocław - Zdrój I C-nek 0:1 ; Zdrój C-nek - Jedynka Aleks. Kuj. 1:0
Kolejność:
1. Zdrój I C-nek  6p. ; 2. Jedynka Aleks. Kuj.  3p. ; 3. Soccer Inowrocław  0p.
Wyniki gr. II
Zdrój II C-nek - Stoczniowie Płock  2:0 ; Stoczniowiec - Wisełka Solec Kuj.  2:1 ; Wisełka Solec Kuj. - Zdrój II C-nek 1:2.
Kolejność:
1. Zdrój II C-nek  6p. ; 2. Stoczniowiec Płock  3p. ; 3. Wisełka Solec Kuj.  0p.
Faza finałowa:
- o 5 miejsce: Wisełka Solec Kuj. - Soccer Inowrocław 4:1
- o 3 miejsce: Stoczniowiec Płock - Jedynka Aleks. Kuj. 1:1 karne 2:1
- o 1 miwjsce: Zdrój II C-nek - Zdrój I C-nek 5:1
Najlepszym strzelcem w kategorii orlików został Filip Jędruszcak (Zdrój II C-nek, 7 bramek). Został on również wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, a bramkarzem wybrano Pawła Łuszczaka (Wisełka).
Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe puchary, najlepsi zawodnicy otrzymali statuetki, a drużyny z miejsc I-III okolicznościowe medale. Nagrody ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku. Z okazji Świętego Mikołaja wszyscy uczestnicy otrzymali również słodycze, które ufundowali OSiR i Piekarnia Polkorn.