Menu
15-09-2012

III Turniej piłki nożnej o Puchar Premiera Donalda Tuska - chłopcy 12-13 lat

W dniu 15 września 2012 roku na kompleksie boisk „Moje Boisko Orlik 2012” odbyły się Eliminacje gminne III Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 12-13 lat chłopców. W turnieju uczestniczyło 47 młodych zawodników tworząc 6 drużyn piłkarskich. Zespoły uczestniczące w zawodach zostały podzielone na 2 grupy gdzie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym. Po rozgrywkach grupowych rozegrano mecze o miejsca I-IV.
Eliminacje gminne III Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 12-13 lat w Ciechocinku  wygrała drużyna Ludzie Banana przed zespołem Wnuki dziadka Agatona, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna Gwardia Dumbledora.
Po rozgrywkach sportowych nastąpiła ceremonia wręczania nagród i dyplomów dla uczestników zmagań sportowych. Każdemu zawodnikowi turnieju została wręczona pamiątkowa koszulka.
Wyniki:
Grupa 1:
Ludzie Banana – FC Kaczki 2 – 0 ; FC Kaczki – Czerwone Diabły 2 – 0 ; Czerwone Diabły - Ludzie Banana  2 – 0
Grupa 2:
Gwardia Dumbeldara – Polska 5 – 0 ; Polska - Wnuki dziadka Agatona 0 – 7 ; Gwardia Dumbeldara - Wnuki dziadka Agatona 0 – 3
Półfinały:
Ludzie Banana - Gwardia Dumbeldara 3 – 1 ; FC Kaczki - Wnuki dziadka Agatona 0 – 4
o 3  miejsce: Gwardia Dumbeldara - FC Kaczki  2 - 1
o 1 miejsce: Ludzie Banana - Wnuki dziadka Agatona 0 – 0 (k:3 – 1)