Menu
23-09-2012

Ćwierćfinał województwa kujawsko-pomorskiego Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w piłce nożnej chłopców 12-13 lat

W dniu 23 września 2012 roku na kompleksie boisk „Moje Boisko Orlik 2012” odbyły się ćwierćfinały wojewódzkie III Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 12-13 lat chłopców. W turnieju uczestniczyło 41 młodych zawodników tworząc 5 drużyn piłkarskich. Zespoły uczestniczące w zawodach rozgrywały mecze systemem każdy z każdym.
Ćwierćfinały województwa III Turnieju Orlika o Puchar Donalda Tuska w kategorii wiekowej 12-13 lat w Ciechocinku wygrała drużyna Szkoła Podstawowa nr 2 z Bobrowników nie przegrywając żadnego meczu. Drugie miejsce zajął zespołem UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski z dorobkiem 9 punktów, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna Ludzie Banana z Ciechocinka.
Wyniki:
Ludzie Banana – Zbrachlin IV   2 – 0 ; Szkoła Podstawowa nr 2 – UKS „Mustang Wielgie”  2 – 1 ; Zbrachlin IV - UKS Jedynka   0 – 7 ; Ludzie Banana - UKS „Mustang Wielgie”  2 – 2 ; Szkoła Podstawowa nr 2 - UKS Jedynka  3 – 1 ; Zbrachlin IV - UKS „Mustang Wielgie”  0 – 5 ;
Ludzie Banana - UKS Jedynka 1 – 3 ; Szkoła Podstawowa nr 2 - Zbrachlin IV 4 – 1 ;  UKS Jedynka  -  UKS „Mustang Wielgie”  3 – 0 ; Szkoła Podstawowa nr 2 - Ludzie Banana  4 – 4.