Menu
22-02-2012

Koszykarskie konkursy dla młodzieży

fotogaleria

22 w Hali Sportowej odbyły się konkursy koszykarskich umiejętności dla młodzieży. Składały się na nie konkurs rzutów osobistych, konkurs rzutów za 3 pkt. i próba sprawnościowa. Zostały one przeprowadzone w 3 kategoriach.
Wyniki - chłopcy szkoły gimnazjlne i ponadgimnazjalne:
- rzut osobisty
1. Lewandowski Damian   6/6    2. Włodarski Kacper     6       3. Langner Rafał    4
4. Borkowski Kamil    4             5. Kokorzycki Karol    2         6. Rewers Michał     1
7. Wiśniewski Bartosz    1         8. Gawinecki Mateusz    1
- rzut za „ 3pkt”
1. Włodarski Kacper    4/6      2. Langner Rafał     4/5        3. Gawinecki Mateusz   4/-
4. Kokorzycki Karol    3         5. Borkowski Kamil    2       6.  Lewandowski Damian   1
7. Wiśniewski Bartosz    1       8. Rewers Michał     -
- próba sprawnościowa  - 10pkt
1. Langner Rafał    0:32            2. Wiśniewski Bartosz    1:04      3. Gawinecki Mateusz     1:17
4. Stawiszyński Kacper  1:33   5. Rewers Michał      1:39           6. Włodarski Kacper      1:49
7. Lewandowski Damian 2:09   8. Borkowski Kamil      -
Wyniki - dziewczęta:
- rzut osobisty
1. Dudzińska Katarzyna    6      2. Komosińska Natalia     3      3. Malinowska Justyna     3
4. Falszewska Oliwia     3         5. Skalska Patrycja     1
- rzut za „ 3pkt”
1. Komosińska Natalia    4       2. Dudzińska Katarzyna    3       3. Falszewska Oliwia    -
- próba sprawnościowa – 6pkt
1. Malinowska Justyna     0:44        2. Dudzińska Katarzyna    0:48
3. Komosińska Natalia     1:05        4. Falszewska Oliwia       -
Wyniki chłopcy - klasy 1-3 szkoły podstawowej:
- rzut osobisty
1. Pietrzak Michał    5            2. Muzyka Adrian    4         3. Komosiński Jakub    4
4. Deręgowski Przemek  4     5. Gawinecki Wojciech   3  6. Smaż Jakub    3
7. Milewski Adam    2            8. Pietrzak Kacper   1
- rzut za „ 3pkt”
1. Gawinecki Wojciech    8     2. Smaż Jakub     4             3. Komosiński Jakub    3
4. Deręgowski Przemek   3     5. Pietrzak Kacper     2       6. Pietrzak Michał    1
7. Milewski Adam     1            8. Muzyka Adrian     1
- próba sprawnościowa – 5pkt
1. Gawinecki Wojciech    0:50     2. Komosiński Jakub     1:01   3. Deręgowski Przemek     1:05
4. Muzyka Adrian     1:08            5. Smaż Jakub      1:16            6. Milewski Adam     1:33
7. Pietrzak Michał    1:51             8. Pietrzak Kacper      2:30
Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiatkowe statuetki i medale ufundowane przez OSiR.

fotogaleria

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2020
pnwtśrczptsond
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele