Menu
11-02-2012

Półfinały Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu 2011/12

fotogaleria

18 lutego w Hali Sportowej odbyły się mecze Ciechocińskiej Amatorskiej Ligi Futsalu 2011/12. Wyniki spotkań:
Black Boys - Chłopaki z Sąsiedztwa Raciążek 1:3 (1:1)
Bramki:
A.Brudnicki 14' ; D.Szczepanowski 6', T.Hank 33', M.Wyrąbkiewicz 36'
Black Boys: P.Świstek - J.Kwiatkowski, T.Kulpa, D.Majorkowski, A.Cichorz, A.Brudnicki, P.Sobczak, A.Świstek, Ł.Iwicki.
Chłopaki: M.Jagielski - D.Szczepanowski, M.Paczkowski, K.Dąbrowski, T.Hank, T.Rutecki, M.Nasiński, M.Wyrąbkiewicz, A.Wyborski, R.Rogalski.
Wielka Nieszawka - Autowit Seroczki 8:6 (2:3)
Bramki: D.Zych 30',34',38',39', M.Herba 17',32',35', A.Kulpa 11' ; D.Nowicki 7', 19', K.Szachuła 20', 27', M.Gradowski 31', P.Liszkowski 40'
Nieszawka: D.Bagiński - M.Herba, P.Marszewski, D.Zych, A.Kulpa, R.Witkowski, M.Łepkowski.
Autowit: J.Wawrzyńczak - D.Nowicki, M.Gradowski, R.Witkowski, P.Liszkowski, K.Szachuła, K.Wawrzyńczak.
Dan Team Ciechocinek - Oldboy Zdrój Ciechocinek 1:1 (0:0) k. 1:2
Bramki: J.Centkowski 23' ; J.Bożyk 24'.
Karne: R.Wróblewski, J.Centkowski (nad poprzeczką), A.Polak (obok słupka) ; D.Skibiński, J.Bożyk.
Kartki: R.Wróblewski, S.Mackojć ; D.Jaworski.
Dan Team: J.Makowski - M.Balczewski, S.Zakrzewski, A.Polak, R.Wróblewski, L.Vostek, J.Centkowski, H.Nowakowski.
Oldboy: A.Flak - S.Okulicz, D.Jaworski, J.Bożyk, J.Oczachowski, J.Gierszewski, T.Górecki, W.Bonowicz, P.Ostrowski, D.Skibiński.
Solanka Ciechocinek - Oldboy Służewo 2:0 (1:0)
Bramki: 
M.Ciechórski 10',39'.
Kartki: D.Bartczak
Solanka: M.Orłowski - A.Szczęsny, K.Szczęsny, D.Barczak, M.Ciechórski, J.Szymański, P.Skierka, Ł.Figa, W.Augustyniak, M.Buszka, T.Szymczak, D.Szymański, R.Drużyński, Ł.Kułakowski
Oldboy: M.Białkowski - M.Jaworski, P.Jaworski, W.Rynicki, T.Szymański, M.Rynarzewski, W.Kucharski, M.Sarnowski, M.Chojnacki, A.Kowalczyk, R.Frankowski, M.Pokorzyński.

Spotkania finałowe CALF 2011/12 zostaną rozegrane 25 lutego od godziny 15.00. Harmonogram gier:
godz. 15.00 mecz o 7 miejsce  Autowit Seroczki - Black Boys
godz. 15.55 mecz o 5 miejsce  Wielka Nieszawka - Chłopaki z Sąsiedztwa Raciążek
godz. 16.50 mecz o 3 miejsce  Dan Team Ciechocinek - Oldboy Służewo
godz. 17.45 mecz o 1 miejsce  Solanka Ciechocinek - Oldboy Zdrój Ciechocinek

fotogaleria



 

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2020
pnwtśrczptsond
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Ostatnie imprezy

Nasi przyjaciele